wtorek, 25 października 2016

Akademia krojenia Fiskars

Od ponad 365 lat firma Fiskars, dąży do doskonałości. Filozofią firmy jest nowatorskie podejście do produkcji. Produkty Fiskars charakteryzują najwyższa jakość, innowacyjność i funkcjonalność.


Wieloletnie doświadczenie pokazuje, że do różnych zadań potrzebne są różne noże. Ten artykuł pomoże Wam odpowiednio dobrać noże, do zadań kuchennych.

Dzięki szerokiej gamie produktów do każdej czynności możemy dobrać odpowiedni nóż. W zależności od produktu, który będziemy kroić: wielkość, tekstura twardość, warto dobrać nóż o odpowiedniej wielkości, kształcie i elastyczności noża. Odpowiedni wybór sprawi, że praca będzie łatwiejsza i bezpieczniejsza.

Kiedy już dobierzemy odpowiednie noże, ważne jest też ich przechowywanie. Nie należy trzymać ich w szufladzie, jeden na drugim. 

Po każdym umyciu ( kiedy myjemy w zmywarce, należy pamiętać, by ostrze nie dotykało innych akcesoriów kuchennych ) i wysuszeniu należy przechowywać je w bloku kuchennym lub na listwie magnetycznej. Wtedy ostrza nie tępią się tak szybko jak noże, które przechowujemy z innymi akcesoriami kuchennymi.

Poniższe zdjęcia pozwolą Wam dobrać odpowiednie noże, które bardzo szybko będą Waszymi ulubionymi.

Więcej informacji pod linkiem (wciskając) Fiskars

 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz