piątek, 8 września 2023

Przewodnik "Na Bałkany! " Aleksandry Wróblewskiej

 W ubiegłym tygodniu w moje ręce wpadł przewodnik po Bałkanach. Do tej pory na wyjazdach często korzystam z tego typu lektury, oczywiście przed samym wyjazdem. Lubię wiedzieć "gdzie jadę", co warto zobaczyć, gdzie porządnie zjeść itp. Czym ten przewodnik różni się od innych? Przede wszystkim jest napisany w taki sposób, że oczyma wyobraźni tę wędrówkę rozpoczynam. Przede mną malują się niesamowite widoki i ciepła, czysta woda, do której, nawet teraz, bym wskoczył. Ola i Wiechu od lat jeżdżą na Bałkany, więc ich wiedza nie tylko jest przydatna do znalezienia cudownego miejsca na odpoczynek. W przewodniku jest wiele cennych, praktycznych informacji co i ile kosztuje, gdzie kupić winiety, co wziąć ze sobą, jakie jest niezbędne wyposażenie samochodu i wiele, wiele innych.
Ktoś powie, że już po wakacjach, więc na co mi teraz taki przewodnik?
Przed przeczytaniem przewodnika Aleksandry i Wiesława, dokładnie tak samo myślałem. Inne kupowałem maksymalnie miesiąc przed wylotem i to mi wystarczało. Natomiast podróż samochodem warto zaplanować dużo wcześniej. Niektóre miejsca trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem.
Najlepiej już teraz połasić się na ten rarytas i zamówić przez maila wiecho.w@wp.pl koszt to 29.90 zł
Cały przewodnik dostępny jest drogą elektroniczną, co bardzo ułatwia korzystanie z niego.
I jeszcze jedno! Bardzo istotny dodatek do przewodnika! Telefoniczne wsparcie podczas podróży po Bałkanach, Oli i Wiecha! W razie jakichkolwiek problemów czy "luźnych" pytań są do waszej dyspozycji "dniem i nocą".
Szczegółowe informacje pod linkiem
 Bałkańskie Smaki i nie tylko - Bacówka u Wiecha

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz