poniedziałek, 11 stycznia 2016

Ostrzałka Roll-Sharp firmy Fiskars
Reklamować firmy Fiskars w zasadzie nie trzeba. Wszyscy ją dobrze znamy, chociażby z reklam TV. Czasami ludzie boją się kupować nowości ( u nas jest akurat na odwrót - wszystko, co nowe, mało znane lub całkiem nie wiadomo co to, ląduje w koszyku zakupowym)…dlatego czasami warto poczytać opinie na temat różnych produktów. W kuchni, co nieodzowne, wręcz konieczne do przyrządzenia jakiegoś dania, to dobre noże i różnego rodzaju gadżety kuchenne. Noże zawsze są jakieś tam pod ręka ( jednak lepiej kupić dobrej jakości, ale o tym wkrótce ), ale jest pewien gadżet niezbędny do ich naostrzenia. Próbowaliśmy już wielu, wcale nie tanich ostrzałek, jednak Roll-Sharp pobiła wszystkie na głowę. Mała, poręczna, niezwykle praktyczna, bo i nożyczki można nią naostrzyć…dla noży wymarzona <3  Wystarczy tylko kilka ruchów i nóż ostry jak brzytwa. Naprawdę trzeba uważać na palce…wiemy, niestety było kilka pochlastań …więc nasi drodzy czytelnicy…bardzo od serca polecamy ostrzałkę Roll-Sharp, noże będą zawsze ostre ( tylko nie myjcie ich w zmywarce- taka rada ;) )

Pełna gama produktów Fiskars dostępna na stronie:


2 komentarze:

  1. Mi się zawsze wydawało, że ostrzałka niszczy noże. I wolałam mieć nowy nóż niż go ostrzyć, jak jest? Bo masz większe doświadczenie ode mnie :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Rzeczywiście niektóre ostrzałki niszczą noże...czasami dawaliśmy do ostrzenia firmom, które tym się zajmują. Ale czas i koszty dodatkowe nie kalkulowały się. Roll-Sharp jest idealna, mamy ją zawsze pod ręką. Jest bezpieczna dla noży i łatwa w obsłudze.

      Usuń